VOLKSWAGEN VARIKLIŲ REMONTAS DIAGNSOTIKA WAGEN LT

Nuo Volkswagen variklio diagnostikos iki VW variklio kapitalinio remonto. Nuo Volkswagen automobilio purkštukų patikros iki cilindro gilzės keitimo. Nuo Volkswagen variklio valdymo bloko keitimo iki variklio čipavimo koreguojant ECU algoritmą. Registruokis dabar!

volkswagen variklio remontas

KAPITALINIS VOLKSWAGEN VARIKLIO REMONTAS

Remontuojame visų Volkswagen markės automobilių variklius. Benzininių ir dyzelinių variklių remontas Kaune Vilniuje Klaipėdoje. Suteikiame ypatingą garantiją savo darbams. Kodėl? Atsakymas paprastas – nes darome viską, kas priklauso, o ne taupydami.

Turite žinoti, kad yra tik vienas kelias tobulai suremontuoti Volkswagen variklį – tai užtikrinti visas sąlygas kiekvieno, be išimties, variklio komponento nepriekaištingam darbui.

Tai reiškia, kad reikia galvoti apie Volkswagen variklį, ne vien tik kaip apie metalo „gabalą”, kuris po remonto blizga tiek iš vidaus, tiek iš išorės.

volkswagen remontas kaune vilniuje klaipedoje

Turite klausimų dėl Volkswagen gedimo? Skambinkite dabar – atsakysime iš karto – ar galėsime kažkuo padėti.

volkswagen diagnostika kaune vilniuje klaipedoje

Reikalingas protingas ir racionalus Volkswagen remonto sprendimas? Po atliktos automobilio patikros – kaip spręsti problemą tarsimės kartu su Jumis.

volkswagen remonto kaina

Reikalinga Volkswagen remonto kaina? Per telefoną kainos tik nuo iki. O derybos dėl remonto darbų tik po atliktos automobilio diagnostikos / apžiūros.

REGISTRACIJA IKI 22.00h

VOLKSWAGEN REMONTAS KAUNE

Volkswagen pogarantinis servisas

Tel.: +370 631 45 090

REGISTRACIJA IKI 22.00h

Kaunas Vilnius Klaipėda

0.

volkswagen variklio grandines keitimas

VOLKSWAGEN GRANDINIŲ KEITIMAS SKUBIAI

Nutrūko Volkswagen grandinė? Variklis nebesiveda ir net starteris nebeprasuka? Sveikiname… Pavėlavote…

Mielieji, įsidėmėkite visam laikui – tiek Volkswagen, tiek Mini varikliams, kurie turi 4 cilindrus – grandinės keičiamos, ties 150.000 km riba, o kas virš 6 cilindrų – ties 200.000 km riba.

Tai yra pats saugiausias laikas, kai tai reiktų padaryti. Niekas nesako, kad nenuvažiuosite daugiau, tačiau… Vėliau gali būti reikalingas Volkswagen variklio keitimas, kurį atliekant – dar ir grandinę reikės pasikeisti.

1.

VOLKSWAGEN GALIOS DIDINIMAS

Turime geriausius Volkswagen variklio galios didinimo sprendimus būtent Volkswagen markės automobilių varikliams.

Viską darome patys sau, o jeigu kažkam to reikia, galime atlikti variklio valdymo bloko korekciją nuotoliniu būdu atsiuntus nuskaitytą ECU failą.

Išnaudojame visas Volkswagen variklio valdymo bloko algoritmo galimybes atisžvelgdami į variklio resursą.

Taip pat visada įvertiname ridos niuansus ir visą variklio techninę būklę. Taip pat atsižvelgiame ir į techninio aptarnavimo intervalus, kaip buvo atliekami darbai važiuojant nuo nulio.

Mūsų Volkswagen variklio Chip Tiuningas – galios didinimas – tai sprendimai, kurie ne gadina, o saugo variklius. O taip pat ir prailgina variklio resursą.

volkswagen galios didinimas chip tuning

2.

volkswagen autoelektrikai 1

VOLKSWAGEN AUTO ELEKTRIKAS

Esame vienas iš nedaugelio servisų, kurie nebijo šios markės kaprizingos elektronikos.

Todėl mūsų Volkswagen elektrikas gali padaryti daug ir įvarių darbų – nuo variklio valdymo bloko keitimo ar remonto iki šviesų reguliavimo bei elektros instaliacijos remonto.

Geras Volkswagen markės autoelektrikas Kaune Vilniuje Klaipėdoje – vienas iš geriausių Autoelektrikas24.lt klubo narių. Ir jis su mumis kartu jau ne vienus metus. Džiaugiamės turėdami savo komandoje vieną iš geriausių automobilio elektronikos specialistų Lietuvoje.

3.

VOLKSWAGEN PURKŠTUKŲ REMONTAS

Pas mus taip atliekamas Volkswagen purkštukų remontas dyzeliniams varikiams. Darome Volkswagen purkštukų diagnostiką pirmiausia, o ne remontuojame, nes kažkas kažkur pasakė.

Turite žinoti, kad šios markės dyzeliniai automobiliai su dyzelinių purkštukų gedimais nesusiduria taip dažnai, kaip kitų gamintojų modeliai.

Todėl daugelis, kuriems kažkas patarė remontuoti Volkswagen purkštukus – lieka labai nustebę, kad blogų purkštukų simptomai gali būti visai dėl kitos priežąsties.

volkswagen purkstukai 1

4.

volkswagen katalizatoriai kaunas

VOLKSWAGEN KATALIZATORIAI

Remontuojame Volkswagen katalizatorius. Atliekame benzininių katalizatorių restauravimo darbus. Esame vieninteliai, kurie nestato lenkiškų katalizatoriaus pakaitalų benzininiams varikliams.

Visi mūsų restauruoti Volkswagen katalizatoriai – tai elementai su tauriaisiais metalais.

Gal būt jie ir brangesni, tačiau su trijų arba keturių metų garantija. Tuo tarpu katalizatoriaus pakaitalai tarnauja iki 100.000 km, o kartais efektyvumas užsidega nenuvažiavus net 5000 km.

Taigi, šioje vietoje jau sprendžiate patys, kokia kokybė Jums priimtinesnė. Kalbant apie katalizatoriaus kainą – geras Volkswagen katalizatorius nekainuoja dvigubai brangiau nei lenkiškas pakaitalas. Todėl rinkitės protingai.

5.

VOLKSWAGEN EGR VOŽTUVAI

Kalbant apie tai, kas yra Volkswagen egr vožtuvas ir kokį vaidmenį jis atlieka automobilyje – reikia pasakyti keletą paprastų dalykų.

Egr vožtuvai niekada neprailgino Volkswagen variklio ilgaamžiškumo. Nuo veikiančio egr vožtuvo – galybė problemų su purkštukais vožtuvais ir oro įsiurbimo sistema.

Galima būtų išsiplėsti ir parašyti apie egr vožtuvus labai daug. Todėl, kad nereiktų to daryti – pasiskaitykite patys čia: http://www.egrvoztuvas.lt

Yra vienas esminis dalykas. Mes variklius remontuojame jau daugiau nei dvidešimt metų. Turime daug draugų su panašia patirtimi. Ir niekas iš mūsų rato nėra remontavęs variklio, kurio priežąstis būtų atjungtas Egr vožtuvas.

volkswagen egr voztuvas

6.

volkswagen dpf filtras

VOLKSWAGEN DPF FILTRAI

Ši tema šiandien ypatingai aktuali. Visų pirmiausi ji aktuali dėl to, kad šiandien mes daug girdime, kad nebegalima išprogramuoti Volkswagen Dpf filtro.

Antra aktuali dar ir dėl to, kad naujas originalus dpf filtras kainuoja kartais tūkstantis, kartais net du tūkstančiai Eurų. Todėl kaip spręsti šią problemą, nepatiriant daug išlaidų – klausimas vertas gilių pamąstymų.

Mes į visa tai žiūrime visada nuosekliai. Pirmiausia darome IDS diagnostiką, po to variklio diagnostiką ir tik po to ieškome optimaliausio sprendimo varianto.

Kartais atliekamas Dpf filtro valymas, kartais dpf filtrai laikinai išprogramuojami. Daugumoje atvejų – suteikiame pačiam Volkswagen savininkui rinktis pačiam.

volkswagen centras kaune vilnius klaipedoje

Tel.: +370 631 45 090

REGISTRACIJA IKI 22.00h

VOLKSWAGEN VARIKLIŲ REMONTAS

Tel.: +370 631 45 090

Skambinti +37063145090